Walkman wiecznie żywy!

Sony reklamuje nowego Walkmana WH jako "Trzy w jednym" – i jest to uczciwe hasło.

Zarówno Walkman NWZ‐WH505, jak i NWZ-WH303 mogą bowiem pracować jako samodzielny odtwarzacz muzyczny założony na uszy, głośniczki dźwięku przestrzennego lub zwykłe słuchawki, bezprzewodowo łączące się ze smartfonem. Do tego dochodzą oczywiście zapewnienia o wysokiej jakości dźwięku (do wyboru są różne tryby odtwarzania) i mocnych przetwornikach akustycznych.

Najbardziej nowatorskie jest w tym pomyśle zintegrowanie w słuchawkach zwykłych głośników. Pozwala to w razie potrzeby zawiesić na przykład urządzenie na szyi i dalej słuchać muzyki, nie tracąc równocześnie kontaktu z otoczeniem. Połączenie technologii xLOUD i VPT ma zapewnić wówczas mocny, absorbujący dźwięk.

Naładowany akumulator wystarcza urządzeniu na odtwarzanie muzyki przez ok. 20 godzin, a więc starczy bez problemu na cały dzień. 16-gigabajtowa pamięć wewnętrzna modelu WH505 pozwala na zapis nawet 4000 utworów (WH303 ma 4 GB pamięci).

Cena Sony NWZWH505 (16 GB): ok. 850 zł

Cena Sony NWZWH303 (4 GB): ok. 535 zł

Deser:

w porównaniu do pierwszego Walkmana trochę się zmieniło, nie sądzicie? 😉

0
Źródło: Sony Polska
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.