Nokia chyba przesadziła z plastikiem…

Niezawodny @evleaks opublikował prasowej jakości fotografię nowego telefonu Nokii z linii Asha. Model o numerze 503 ma mieć nowy design i najlepszy aparat, jaki zastosowano w tej serii.

22 października odbędzie się Nokia World – największa konferencja fińskiego producenta w tym roku, chociaż tych dużych konferencji było już naprawdę wiele. W stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich Nokia ma pokazać nową, flagową Lumię (1520), nowy tablet też z linii Lumia (2520), a także nową low-endową Lumię. Ale to nie wszystko, co pokażą Finowie.

Światło dzienne mają ujrzeć także trzy nowe telefony z linii Asha, a jedną z nich ma być model o oznaczeniu 503. Urządzenie charakteryzować się będzie nowym designem, złożonym z dwóch warstw – kolorowej obudowy oraz przezroczystego plastiku. Niestety, całość wygląda bardzo tandetnie i odbiega od wcześniejszego, eleganckiego wizerunku Ashy, choć oczywiście to rzecz gustu.

Nowa Asha ma jednak mieć jedną, bardzo ważną zaletę. 5-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem LED ma być jakościowo najlepszym modułem, jaki pojawił się w tej linii telefonów.

Asha 503 opierać się będzie na platformie Series 40 i dostępna będzie w kilku kolorach. Ceny póki co nie znamy.

0
Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.