Oki ES9541- pierwsza pięciotonerowa drukarka cyfrowa LED A3

Do tej pory proces druku z możliwością łatwej zamiany koloru białego na przezroczysty i odwrotnie był osiągalny tylko za pomocą kosztownych urządzeń do druku cyfrowego lub offsetowego. Od dziś jest on dostępny od ręki dla każdego.

Oki ES9541 to pierwsza na rynku drukarka, która umożliwia łatwe drukowanie na biało lub z użyciem bezbarwnego tonera zachowując przy tym profesjonalną jakość. Biały toner umożliwia szereg zastosowań takich jak – drukowanie od ręki na kolorowym papierze, tworzenie oznakowań na przeźroczystej folii czy wykonywanie materiałów promocyjnych takich jak ulotki z połyskiem.

W przypadku drukarek istotną rzeczą jest ich wydajność. Na tym polu ES9541 wypada bardzo dobrze- umożliwia drukowanie z prędkością 50 str./min, a tonery wystarczają na 38 000 stron. Dzięki technologii płaskiej drogi przejścia papieru i technologii cyfrowej LED, ES9541 może obsługiwać nośniki o gramaturze papieru do 360g/m2 (jednostronnie) lub do 320g/m2 (dwustronnie), czyli znacznie cięższe niż obsługiwane przez porównywalne drukarki. Na drukarce będziemy mogli wykonać wydruki w formatach od A6 do SRA3, a także banery o długości do 1,3m.

Parametry techniczne urządzenia:

• Prędkość druku: 50 str./min kolor/mono, plus 45 str./min (biały) i 18 str./min (przezroczysty)

• Rodzaje nośników: papier błyszczący, folia, papier termotransferowy i papier wodoodporny

• Kolorowy wyświetlacz LCD (10 cm) i klawiatura numeryczna

• Rozdzielone tonery i bębny

• Kasety podawania papieru o pojemności maksymalnie do 2950 arkuszy

• Technologia LED

• EFI Fiery® XF

Cena drukarki nie została jeszcze ujawniona.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.