Problemy z aktualizacją Windows 8.1

Nowy system, stare problemy.

Fora Microsoftu zapełniają się wpisami poirytowanych (lekko mówiąc) użytkowników, których maszyny odmówiły posłuszeństwa po zainstalowaniu na nich aktualizacji systemu Windows 8.

Windows 8.1 spowodował, że wiele urządzeń dotykowych z Windows RT przestała się uruchamiać po aktualizacji. Użytkownicy donoszą też, że zakutalizowany Internet Explorer przestał współpracować z Outlookiem i niektórymi usługami Google’a. Pojawiły się również problemy z przywracaniem systemu do wersji sprzed aktualizacji.

Nie tylko użytkownicy Windowsa RT mają problemy z aktualizacją systemu. Użytkownicy komputerów z zainstalowanym Windowsem 8 również dają upust swojej frustracji na forach internetowych – począwszy od problemów z pobieraniem samej aktualizacji ze Sklepu Windows, przez zawieszanie się komputerów podczas aktualizowania, po trudności z przywracaniem systemu do wersji sprzed aktualizacji.

Microsoft jak na razie zablokował możliwość aktualizacji Windowsa RT i aktualnie stara się jak najszybciej poprawić aktualizację, tak aby nie sprawiała żadnych kłopotów. Do czasu, aż to się stanie radzimy abyście poczekali z aktualizacją waszego systemu.