Tim Cook oddaje hołd Steve’owi Jobsowi

Dyrektor generalny firmy Apple wysłał maila do wszystkich pracowników firmy Apple. Wspomina w nim swojego poprzednika, oddając mu cześć i szacunek.
Steve Jobs

Steve Jobs

Tim Cook, z okazji drugiej rocznicy śmierci byłego dyrektora generalnego i współzałożyciela Apple’a, wspomina go w krótkim, acz bardzo ciepłym liście otwartym. Oto jego treść:

Drużyno Jutro mija druga rocznica śmierci Steve’a. Mam nadzieję, że wszyscy zastanowią się na tym ile on dla nas znaczył i dla świata. Steve był niesamowitym człowiekiem, uczynił świat lepszym miejscem. Często o nim myślę i znajduję mnóstwo siły we wspominaniu naszej przyjaźni, jego wizji i zdolności przywódczych. Pozostawił po sobie firmę, którą tylko on mógł stworzyć. Jego duch będzie na zawsze fundamentem firmy Apple. Będziemy dalej czcić jego pamięć, oddając się pracy którą tak kochał. Nie można lepiej uczcić jego pamięci. Wiem, że byłby dumny z was wszystkich. Najlepszego,
Tim

Steve Jobs faktycznie może sobie przypisać uczynienie z firmy Apple jedną z największych form w historii. To on odpowiadał za wprowadzenie na rynek takich produktów, jak Macintosh, iPod, iPhone i iPad. Zmarł piątego października 2011 roku, dzień po premierze iPhone’a 4S. Przyczyną śmierci był rak trzustki. Miał 56 lat.

0
Źródło: 9to5Mac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.