Nowy gracz na polskim rynku telefonii zapowiada cenową rewolucję

Swoje usługi w Polsce uruchomi kolejny zagraniczny operator sieci komórkowej, tym razem z Belgii. Mowa o Mobile Vikings, który planuje cenową rewolucję.

Nowy operator, który oficjalnie swoje wejście na polski rynek zapowie dopiero jutro, jest wirtualnym operatorem komórkowym, czyli skorzysta z infrastruktury obecnego na polskim rynku operatora – konkretniej P4, operatora sieci Play. Założycielem Mobile Vikings jest Belg Frank Bekkers, który chce powtórzyć cenowa rewolucję, jakiej dokonał w Belgii, także w Polsce.

Ofertę nowego operatora stanowić będą wyłącznie karty pre-paid, czyli nie będzie oferty abonamentowej. Belgowie chcą postawić na użytkowników, korzystających dużo z Internetu i wysyłających dużo sms-ów.

Klienci będą mogli wybrać karty pre-paid o wartości 19 i 29 złotych – obie przedłużą ważność konta o 12 miesięcy i obie oferują dodatki ważne przez 31 dni. Owe dodatki to 2000 sms-ów oraz pakiet 2 GB do wykorzystania na przesył danych. Niewykorzystane dodatki będą się kumulować po następnym zasileniu konta.

Kupując kartę za 19 złotych za minutę połączenia zapłacimy 29 groszy, co daje około 65 minut, natomiast, a karta za 29 złotych pozwoli na rozmowy przez ok. 152 minuty (19 gr za minutę).

Dokupić będzie można także pakiet nielimitowanych połączeń do sieci Mobile Vikings, Play i Virgin Mobile w cenie 8 złotych, który ważny będzie przez 31 dni.

0
Źródło: Forbes
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.