Chcą zrobić perfekcyjny smartfon

Słyszałeś lub słyszałaś o firmie OnePlus? My też nie. Przykuła ona jednak naszą uwagę swoją ambicją. Chce bowiem stworzyć smartfon, który będzie "idealny".

OnePlus to firma założona przez Pete’a Lau, który w ubiegłym miesiącu porzucił stanowisko wiceprezesa firmy Oppo, producenta smartfonów z preinstalowanym systemem Android CyanogenMod.

Lau ma ambicje wzniesienia się na sam szczyt. Jak twierdzi, każdy smartfon wymaga pewnych kompromisów od użytkowników. –

Niektóre mają świetną specyfikację, inne świetne oprogramowanie, a jeszcze inne są tanie. Ale zawsze trzeba coś poświęcić, by ciąć koszty i móc zarabiać — twierdzi Lau. –

Nie zgadzamy się z tymi wymówkami, według których nie można stworzyć perfekcyjnego smartfonu za niewielką cenę. My to zrobimy — dodaje.

OnePlus ma „nie żałować wydatków” w tworzeniu perfekcyjnego smarrtfonu, a na forum internetowym firmy można zgłaszać uwagi na temat tego, co ów smartfon powinien zawierać. Produkcją urządzenia ma zając się firma Oppo, a ów smartfon ma pojawić się w sprzedaży w pierwszej połowie przyszłego roku. Będzie on dostępny wyłącznie w ofercie pozaoperatorskiej.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.