Co po Windows Blue? Już wiemy – Windows Threshold!

Threshold ("próg") będzie następną falą aktualizacji dla systemów operacyjnych Windows, która pojawi się na rynku na wiosnę 2015 roku.

Pod nazwą kodową Windows Blue kryła się między innymi aktualizacja dla systemu Windows 8, która znacząco zmieniła ów OS, i wciąż czekamy na aktualizację o numerku 8.1 dla systemu Windows Phone, która wedle najświeższych pogłosek ma wprowadzić między innymi menadżera plików. Te zmiany dokonały się lub dokonują się na naszych oczach, jednak Microsoft już zaczyna myśleć: co dalej?

Chociaż czas na snucie planów jest wyjątkowo niedogodny, bowiem wciąż nie do końca wiadomo, jaka będzie wizja Microsoftu po erze Steve’a Ballmera, który odchodzi na emeryturę, to Mary Jo Foley, dziennikarka specjalizująca się w wieściach z Redmond twierdzi, że nowa fala aktualizacji jest już zatwierdzona i nadejdzie wiosną 2015 roku pod nazwą „Threshold”. Długoterminowa wizja, zarysowana przez Ballmera, będzie prawdopodobnie kontynuowana przez jego następcę. Ta wizja zakłada maksymalne zbliżenie do siebie wszystkich produktów z rodziny Windows i jak najbliższą współpracę między nimi – tj. Windows, Windows Phone i Xbox. I to właśnie ma być głównym zadaniem projektu „Threshold”.

0
Źródło: ZDNet
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.