Etui na iPhone’a, które jednocześnie jest wielką lampą błyskową

I to jest pomysł!

Lightstrap to etui dedykowane dla telefonu iPhone 5s. Oprócz ochrony waszego cennego telefonu, Lightstrap jest ogromną (jak na standardy smartfonów) lampą błyskową z własną baterią o pojemności 1000MAh, która według producenta ma wystarczyć na doświetlenie ok. 500 zdjęć zanim trzeba będzie naładować ją ponownie.

Bardzo pomysłowo rozwiązano kwestię same aktywacji Lightstrap. Po założeniu etui na iPhone’a, czujnik światła zamontowany w Lightstrap znajduje się dokładnie w tym samym miejscu, gdzie w 5s znajduje się lampa błyskowa. Jeśli robimy zdjęcie wymagające doświetlenia, iPhone włącza swoją lampę. Ta z kolei uaktywnia Lightstrap i gotowe.

Gadżet nie trafił jeszcze do masowej produkcji. Jak pewnie się już domyślacie na razie ruszyła kickstarterowa kampania, na której Brick & Pixel planują zebrać 245 000$. Jeśli chcielibyście wspomóc ten pomysł swoimi pieniędzmi i otrzymać w przyszłości swój egzemplarz Lightstrapa, minimalna kwota, którą należy wpłacić to 87$ (ok 267 pln).

Po więcej informacji odsyłamy was na kickstarterową stronę produktu: http://www.kickstarter.com/projects/brickandpixel/lightstrap-flash-and-video-light-for-iphone

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News