Fritz! wchodzi do sieciówek

AVM Fritz! to dość specyficzny producent, o czym wie każdy, kto kiedykolwiek używał któregoś z urządzeń tej firmy. Specyficzny pozytywnie, dlatego informacja, że łatwiej będzie można kupić produkty tej firmy, zasługuje na uwagę.

Zdarzyło mi się w życiu testować produkty sieciowe wielu firm, najczęściej z dalekiego wschodu. Zazwyczaj okazywały się naprawdę dobre, a jednak między nimi, a produktami AVM widać było różnicę. Chodziło zwykle o drobiazgi, ale takie, które budowały ogólne wrażenie – lepsze opakowanie, solidna, kolorowa instrukcja, profesjonalnie przetłumaczona (a nie, jak to się czasem zdarzało, przez automat – choć wtedy było z tym wiele radości). Najważniejsze okazywały się jednak dwie rzeczy – bogate menu, w którym można było ustawić naprawdę niemal wszystko, co tylko przyjdzie użytkownikowi do głowy, oraz świadomość, że raz kupiony produkt nawet po wielu latach dalej znajduje się w kręgu zainteresowań producenta, np. poprzez wymianę firmware’u na aktualny. Warto też dodać, że zarówno projektowanie, jak i produkcja urządzeń odbywa się w Niemczech – w dzisiejszych czasach to rzadkość.

Czemu o tym piszę? Przede wszystkich chciałbym zapewnić naszych Czytelników, że nie jest to jakieś działanie reklamowe, nie korzysta na tym ani nasz portal, ani ja osobiście. Chodzi o coś innego – to właśnie z wymienionych wyżej powodów uznałem, że warto podać dalej informację, która sama w sobie jest trywialna i sprowadza się do jednego zdania z informacji prasowej:

Dzięki zawartym umowom klienci Media Markt, RTV EURO AGD czy Saturn już teraz mogą kupić najnowsze rozwiązania sieciowe FRITZ! zarówno w salonach firmowych poszczególnych sieci, jak również w ich sklepach internetowych.

W sumie ruter jako pomysł na oryginalny prezent pod choinkę… czemu nie? 😉

0
Źródło: AVM Fritz!
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.