Skakanka, którą podładujesz smartfona

Pulse Kinetic Jump Rope wyprodukuje nie tylko ekologiczną energię, którą podładujesz mobilne urządzenia w awaryjnych sytuacjach, ale także pozwoli Ci spalić zbędne kilogramy.

Trening ze skakanką ma same plusy: pozwala szybko się rozgrzać, spalić wiele kalorii i wyćwiczyć utrzymanie równowagi. Teraz do grona zalet tego przyrządu możemy dodać jeszcze jedną – ekologiczną formę wytwarzania energii.

Pulse Kinetic Jump Rope to skakanka, która przetwarza energię kinetyczną w prąd doładowujący akumulatorki znajdujące się w rączkach. Możemy do nich podłączyć jakiekolwiek urządzenie mobilne. Niestety producent nie określił parametrów technicznych stąd też nie wiemy ile wysiłku trzeba włożyć, by naładować do pełna nasze baterie. Nawet jeśli wydajność nie będzie tak wielka jak w przypadku np. słonecznych ładowarek to i tak urządzenie może się przydać nie tylko podczas awaryjnych sytuacji na wycieczce, ale również i w domu.

Na razie skakanka przygotowana jest w limitowanej wersji w cenie 129$. Zakupić możemy ją bezpośrednio od producenta. Warto dodać, że każdy zakup wspiera charytatywny projekt SOCCKET Team.
Zdjęcie kobiety ze skakanką pochodzi z serwisu Shutterstock
0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.