25 marca pożałujecie, że kupiliście Galaxy S 5

W reakcji na wczorajszą premierę nowego smartfona Samsunga, HTC postanowiło zapowiedzieć premierę swojego flagowca.

HTC jest przekonane, że konsumenci, którzy zakupią smartfona Galaxy S 5, pożałują swojego wyboru już 25 marca, kiedy to oficjalnie zostanie zaprezentowany następca HTC One. Widać premiera nowego smartfona Koreańczyków zrobiła większe wrażenie na tajwańskim producencie, niż na nas. HTC się trochę pospieszyło ze swoją odpowiedzią, bowiem S 5 dostępny będzie dopiero na początku kwietnia, także będą mieli sporo czasu na zastanowienie się, który ze smartfonów wybrać.

Galaxy S 5 jest wodoodporny, ma nową wersję interfejsu TouchWiz, czytnik linii papilarnych, 16-megapikselowy aparat o niezbyt imponującej rozmiarami matrycy, 5,1-calowy ekran Super AMOLED w Full HD, cztero- lub ośmiordzeniowy procesor oraz Andorida 4.4 KitKat. Można zatem powiedzieć co najwyżej ewolucja, w stosunku do Galaxy S 4.

Tymczasem HTC wcale lepsze być nie zamierza. Z dotychczasowych przecieków wywnioskować możemy, że wygląd następcy One niewiele się zmieni (o ile w ogóle). W wyposażeniu także większych innowacji nie uświadczymy. Około 5-calowy ekran ma oferować rozdzielczość 1080p, Android 4.4 KitKat przykryty będzie nakładką Sense 6.0, a całość dopełnią najprawdopodobniej czterordzeniowy procesor Snapdragon i kamera UltraPixel. Model ten raczej nie będzie wodoodporny.

Kto wie, może HTC szykuje dla nas jakąś bombę?

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.