Będzie się działo na Pyrkonie 2014!

Do Festiwalu Fantastyki Pyrkon, który odbywa się co roku w Poznaniu, pozostał niecały miesiąc. Na stronie właśnie pojawił się szczegółowy program wydarzenia. Uczestników czekają trudne decyzje, ponieważ program zawiera ponad tysiąc siedemset godzin prelekcji, pokazów, warsztatów i konkursów. W skrócie – jest z czego wybierać.

Jeszcze większy Blok Gier Elektronicznych

W tym roku organizatorzy Pyrkonu udostępniają fanom gier komputerowych oraz konsolowych całą halę. Blok Gier Elektronicznych będzie także obfitował w turnieje. Wiadomo już, że odbędzie się turniej StarCrafta II, DotA2 a przede wszystkim HearthStone’a, który niedawno wszedł w fazę „open beta” i cieszy się wielką popularnością.

Na Pyrkon przybędą także liczni wystawcy z branży gier elektronicznych, promujący swoje produkty, możliwe do kupienia na miejscu. Zamierzamy również zorganizować dyskusję „Kondycja współczesnego dziennikarstwa growego”, w której udział wezmą między innymi Tomek ‚Quaz’ Drabik, Joachim Snoch, Marcin Kosman oraz Łukasz ‚Verminus’ Malik.

Na Pyrkonie w ramach bloku gier elektronicznych pojawią się takie firmy, jak MSI, Xnote, Techland oraz Artifex Mundi. Nie zabraknie również ciekawych gości: Dominika Gotojucha – programisty, który współpracował między innymi z CD Projekt Red i Peterem Molyneux, naukowców z Polskiego Towarzystwa Badania Gier, Arkadiusza „Dark Archona” Kamińskiego, Łukasza „Ichaboda” Stelmacha (arhn.eu), Piotra Rogoży, Kamila „CTSG” Popielskiego oraz wielu innych (pełną listę można znaleźć pod tym adresem). Nie zabraknie tam znanych i lubianych atrakcji, takich jak gry muzyczne oraz karaoke.

Kilka wybranych prelekcji:

Nauka gry, spotkania z wydawcami, stoiska sprzedażowe, miniturnieje, gry, konkursy i wiele więcej – tylko na Pyrkonie! Zapraszamy! Jeżeli jesteś ciekawy, czy inne bloki przygotowały tak samo bogatą ofertę, to zapraszamy na stronę www.pyrkon.pl. Przecież nie samymi grami człowiek żyje.

Pełny program festiwalu Pyrkon 2014 dostępny jest na stronie organizatora.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.