HTC stawia na niskie ceny

HTC zaprezentował pierwszy ze smartfonów – które ukażą się w 2014 roku – tworzących portfolio urządzeń HTC Desire. Model 816 to połączenie dobrze znanego z sztandarowego modelu HTC One z nowymi, żywymi kolorami.

Ten model otwiera zupełnie nowy rozdział w historii smartfonów ze średniej półki. HTC Desire 816, piękny z wyglądu, wspierany przez nowoczesne oprogramowanie i rozwiązania technologiczne, to smartfon, który spełnia wszelkie oczekiwania, jakie stawiane są przed tańszymi urządzeniami — powiedział Peter Chou, prezes HTC.

Znakami rozpoznawczymi pierwszego z tegorocznej edycji telefonów z rodziny HTC Desire, są m.in.: głośniki stereo z technologią HTC BoomSound i ekran HTC BlinkFeed zapewniający stały dostęp do newsów i treści z portali społecznościowych, wyświetlanych na wyświetlaczu HD o przekątnej 5,5 cala. Urządzenie wyposażone jest w dwa aparaty fotograficzne – główny, o rozdzielczości 13Mpix z zaawansowaną funkcją edycji i udostępniania zdjęć HTC Zoe oraz dodatkowy, przedni aparat o rozdzielczości 5Mpix. Nie zabrakło 4-rdzeniowego procesora o taktowaniu 1,6GHz oraz łączności 4G LTE.

Nowy HTC Desire 816 będzie dostępny od marca w Chinach, na początku działając w oparciu o interfejs HTC Sense 5.5, będzie następnie aktualizowany – nastąpi to w kwietniu – do najnowszej wersji poprzez OTA. W tym samym czasie telefon będzie dostępny na pozostałych rynkach.

0
Źródło: HTC
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.