King’s Assembly – myszka, klawiatura i joystick w jednym!

Laserowa mysz wysokiej precyzji, pełna mechaniczna klawiatura, joystick analogowy - wszystko połączone w jedno urządzenie, które ma sprawić, że odczujecie pełen komfort w grach, bez odrywania rąk od poszczególnych modułów.

Solid Art Labs to nowy start-up z Kickstartera, który chce zrewolucjonizować sposób interakcji z komputerami. King’s Assembly kierowane jest głównie do graczy, którym zależy na szybkości w przekazywaniu odpowiednich komend. Przykładowo by pisać na czacie nie trzeba będzie już odrywać rąk od myszki, co wiązało się często z utratą kontroli nad postacią np. w grach MMORPG.

King’s Assembly można używać pojedynczo lub w parze z drugim zestawem. W każdym z nich znajdziemy 30 klawiszy wygiętych w lekki łuk, by optymalnie dopasować się pod nasze dłonie. Pod kciukami znajdziemy joystiki (można je zaprogramować jako scroll od myszki) oraz pięć dodatkowych przycisków. Urządzenie jest podłączane kablem USB do komputera.

Cena pojedynczego zestawu wynosi na Kickstarterze 125 dolarów. Za kontroler pod dwie dłonie zapłacimy 200$. Premiera urządzenia planowana jest na wrzesień tego roku, o ile zbiórka na portalu pójdzie zgodnie z oczekiwaniami. Brakuje jednak zaledwie 7 tys$. więc bardzo prawdopodobne, że w przeciągu kolejnych 58 dni twórca osiągnie zamierzony cel.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.