Kyocera: nowe drukarki wielofunkcyjne dla małych i średnich firm

Polski dystrybutor produktów marki Kyocera, Arcus SA, wprowadził do oferty dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne: Kyocera ECOSYS M6026cdn i M6526cdn, przeznaczone dla małych i średnich firm.

Wydajne tonery umożliwiają wydrukowanie 7000 stron czarno-białych i 5000 kolorowych na jednym kartridżu. Do tego dochodzi duża pojemność wejściowa papieru, umożliwiająca przechowywanie nawet 1300 arkuszy papieru (w czterech różnych źródłach). O szybkość przetwarzania dokumentów dba procesor Power PC 465S-667MHz oraz pamięć o pojemności 1GB.

Kyocera M6526cdn

Kyocera M6526cdn

Nowe drukarki wyposażono także w funkcję dwustronnego skanowania i drukowania. Ich oprogramowanie pozwala przesyłać zeskanowane dokumenty na adresy mailowe, do folderów sieciowych czy w postaci faksu.

Nowe drukarki wielofunkcyjne ECOSYS M6026cdn i M6526cdn zostały zaprojektowane dla firm, które na co dzień drukują lub skanują w kolorze dużą liczbę dokumentów. Nowe urządzenia gwarantują zarówno wysoką wydajność jak i jakość, oraz charakteryzują się bardzo łatwą obsługą, znaną z innych modeli Kyocery. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, urządzenia pomagają zmniejszyć koszty związane z wydrukiem, które dla wielu przedsiębiorstw okazały się zbyt duże” – powiedział Łukasz Rumowski, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu w Arcus SA.

Oba modele umożliwiają ustawienie do 100 kodów departamentowych, które pozwalają na bieżąco kontrolować wykorzystanie urządzeń w firmie. Dodatkowo, dzięki specjalnym funkcjom, zakres możliwości drukowania lub kopiowania może być zdefiniowany dla każdego użytkownika indywidualnie. Urządzenia umożliwiają również stworzenie profili, które wymuszą odpowiedni wydruk dla określonych dokumentów. Wszystkie te technologie pozwalają zmniejszyć koszty serwisowania urządzeń i jednocześnie zwiększyć wydajność drukowania.

Kyocera ECOSYS M6026cdn i M6526cdn zostały stworzone w oparciu o system ECOSYS, polegający m.in. na rozdzieleniu bębna drukarki od tonera (dzięki czemu wymieniany jest tylko sam kartridż, a nie kaseta tonera wraz z bębnem). Sam ceramiczny bęben w modelach M6026cdn i M6526cdn został tak skonstruowany i wzmocniony, by wydrukować nawet 200 000 stron.

Cena urządzenia M6026cdn to 2900 zł, natomiast urządzenie M6526cdn kosztuje 3400 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.