Samsung Galaxy S 5 będzie wodoodporny

Na filmie, który od wczoraj można obejrzeć w Sieci, nie widać nowego Samsunga Galaxy S 5. Ale i tak mówi on bardzo dużo o nowym topowym smartfonie koreańskiego producenta.

Gdyby zebrać wszystkie pogłoski, jakie dotyczą modelu Galaxy S 5, to po pierwsze okazałoby się, że wiemy już o nim właściwie wszystko (są nawet… wyniki benchmarków!), a po drugie danych technicznych starczyłoby do rozdzielenia co najmniej czterech, jak nie pięciu modeli;-) Jednak tuż przed spodziewaną premierą nowego topowego smartfona Samsunga pogłoski stają się już coraz bardziej prawdopodobne, a ostatnio producent sam zaczął podgrzewać atmosferę, zdradzają różne ciekawe szczegóły dotyczące tego modelu.

Wczoraj nastąpiło kolejne „uchylenie rąbka” w postaci filmu pod tytułem „Samsung UNPACKED” (UNPACKED 5 to oficjalny pseudonim nowego modelu). Warto go obejrzeć i… wyciągnąć odpowiednie wnioski:

Ja po obejrzeniu tego trailera jestem niemal na sto procent przekonany, że Galaxy S 5 będzie wstrząso- i wodoodporny, a także wyposażony w różnego rodzaju nowe funkcjonalności związane z aktywnym wypoczynkiem, sportem i szeroko rozumianym „fitness”. Jeśli dodamy do tego czytnik biometryczny i bardzo „wypasioną” konfigurację sprzętową (m.in. pamięci DDR4, USB 3.0, nowy procesor lub procesory, nowy ekran lub ekrany o wysokiej rozdzielczości) to może się okazać, że dominacja Samsunga na światowym rynku smartfonów jeszcze się wzmocni. Ale… ciekawe też, co pokażą konkurenci, na przykład Sony Xperia Z2.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.