Chieftec przedstawia komputerową obudowę do… serwowania piwa

Na hanowerskich targach CeBIT 2014 swoją obecność zaznaczyła firma Chieftec, która pokazała nową obudowę z... dozownikiem piwa.

Chieftec także na tegoroczne targi CeBIT 2014 przywiózł ze sobą cały arsenał obudów i zasilaczy. Gwiazdą okazała się obudowa z nowo zaprojektowanym dozownikiem piwa, wyposażona w dwa świecące, ciche wentylatory, z których jeden kręci się z prędkością 40 litrów piwa na godzinę.

Firma zaprezentowała także obudowy BT-04B oraz BT-04SL w formacie mini-ITX, które charakteryzują się klasycznym, aluminiowym panelem przednim oraz możliwością zmieszczenia w niej dwóch kart graficznych lub jednej z podwójnym GPU. Moc zapewnia 250-watowy zasilacz SFX.

Na specjalne zamówienie Chieftec przygotowuje obudowę HF-200SL, która kompletnie wycisza wszystkie komponenty. Obudowa nie jest dostępna dla klienta końcowego, a minimalne zamówienie to 50 sztuk.

Obudowa FN-02B to natomiast Mini Tower z 350-watowym zasilaczem SFX, której najciekawszym elementem jest front. Przy dotyku przedniego panelu towarzyszyć ma nam uczucie niesamowicie delikatnej powierzchni, niczym skóra niemowlaka.

Dowodem na ciągle postępującą miniaturyzację jest model IX-03B, który pracuje zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Pomimo niewielkich rozmiarów, można stosować standardowe komponenty, w tym 2,5-calowe dwa dyski twarde lub SSD.

Źródło: Chieftec
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.