Chieftec przedstawia komputerową obudowę do… serwowania piwa

I to z dwoma zasilaczami!

Chieftec także na tegoroczne targi CeBIT 2014 przywiózł ze sobą cały arsenał obudów i zasilaczy. Gwiazdą okazała się obudowa z nowo zaprojektowanym dozownikiem piwa, wyposażona w dwa świecące, ciche wentylatory, z których jeden kręci się z prędkością 40 litrów piwa na godzinę.

Firma zaprezentowała także obudowy BT-04B oraz BT-04SL w formacie mini-ITX, które charakteryzują się klasycznym, aluminiowym panelem przednim oraz możliwością zmieszczenia w niej dwóch kart graficznych lub jednej z podwójnym GPU. Moc zapewnia 250-watowy zasilacz SFX.

Na specjalne zamówienie Chieftec przygotowuje obudowę HF-200SL, która kompletnie wycisza wszystkie komponenty. Obudowa nie jest dostępna dla klienta końcowego, a minimalne zamówienie to 50 sztuk.

Obudowa FN-02B to natomiast Mini Tower z 350-watowym zasilaczem SFX, której najciekawszym elementem jest front. Przy dotyku przedniego panelu towarzyszyć ma nam uczucie niesamowicie delikatnej powierzchni, niczym skóra niemowlaka.

Dowodem na ciągle postępującą miniaturyzację jest model IX-03B, który pracuje zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Pomimo niewielkich rozmiarów, można stosować standardowe komponenty, w tym 2,5-calowe dwa dyski twarde lub SSD.