Dzisiaj odbędzie się darmowa premiera Free to Play

Free to Play to dokument zrealizowany przez firmę Valve. Film pokazuje kulisy e-sportu i historie trzech profesjonalnych graczy Dota 2.

Bohaterami produkcji są Danil „Dendi” Ishutin, Benedict „HyHy” Limi i Clinton „Fear” Loomis, będący profesjonalnymi zawodnikami Dota 2.

Film po raz pierwszy został pokazany w zeszłym roku na najbardziej prestiżowym turnieju Dota 2, organizowanym przez Valve – The International. Jeśli ktoś nie widział go w tym czasie w Seattle, na premierę musiał trochę poczekać.

Ze zwiastunu filmu możemy wnioskować, że dokument opowiada o historii trzech zawodników, o ich konfliktach z rodzicami i o kulisach e-sportu. E-sport jako zjawisko z roku na rok przybiera na sile i już teraz ciężko go kolejną niszą, którą interesują się tylko nieliczni.

Tak czy inaczej, jeśli chcielibyście obejrzeć dokument i wyrobić sobie własną opinię na temat tego zjawiska, premiera Free to Play odbędzie się o godzinie 17:00. Film można pobrać za darmo z platformy Steam:

http://store.steampowered.com/app/245550/.

Oprócz tego, film wyemitowany zostanie na oficjalnym kanale Twitch.tv/twitch – po jego emisji, odbędzie się krótka sesja z graczami, którzy w nim wystąpili.

Premiera odbędzie się dzisiaj o 17:00

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.