Smartfon co rok i roaming w abonamencie

Orange Polska wprowadza nowe taryfy telefoniczne

Na nową oferskładają się cztery plany taryfowe. Jeden całkowicie nowy Smart Plan Multi Max, oraz znane już wcześniej: Smart Plan Halo, Multi i Mix, które zostały wzbogacone o nowe rozwiązania.

Smart Plan Multi Max został stworzony dla tych, którzy bardzo intensywnie korzystają z telefonu w kraju i za granicą a przy tym zależy im, by zawsze mieć najnowocześniejszy model smartfona. Właśnie w tym planie, Orange umożliwia zakup nowego telefonu w trakcie trwania umowy, już 12 miesięcy od jej rozpoczęcia. Kupujący nowy smartfon, przedłuża pozostały czas trwania umowy o kolejne 12 miesięcy, jednak po roku znów może kupić kolejny nowy smartfon. W Smart Planie Multi Max (128,98 zł, 149,98 zł) klienci otrzymują także co miesiąc 400 minut na rozmowy w roamingu w UE, pakiet 2 lub 5 GB na surfowanie w internecie w kraju oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y lub MMS-y do wszystkich. Oprócz tego dostaja wedle tabeli Pakiet TV oraz Nawigację Orange „na zawsze”. Ciekawostką jest, że zamiast lejka pojawia się „bezpieczny Internet”, czyli za dodatkowe 1o zł dostajemy z automatu +5 lub + 8 GB transferu. Podobnie jest w innych Smart Planach.

Nowy Smart Plan Multi to większe pakiety na transmisję danych – do 5 GB (2+3 GB), nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do Orange oraz Nawigacja Orange. W zależności od taryfy dostępny jest też pakiet 400 minut na rozmowy w roamingu na terenie UE oraz nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Smart Plan Halo wyróżniają duże pakiety minut, SMSów i MMSów do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w Orange, a w wybranej opcji także nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci. Nowością w wybranych opcjach jest możliwość wymiany minut z abonamentu na minuty w roamingu w krajach UE. Za dwie minuty rozmów w kraju jest jedna minuta w roamingu.

W Smart Planach Mix, prócz pakietu minut na rozmowy, w cenie abonamentu klienci mogą otrzymać nielimitowane SMS-y do wszystkich, a korzystając równocześnie z FunPacka Orange, za usługi na komórkę zapłacą niecałe 15 zł miesięcznie.

Nowe taryfy będą dostępne od 11 kwietnia.