Zakrzywione telewizory Samsunga wchodzą do Polski

Zakrzywiony ekran najnowszego telewizora Smart TV Samsung w połączeniu z obrazem o rozdzielczości Full HD (1920x1080) ma zapewnić realistyczne i szczegółowe doznania filmowe, także w 3D.

Jak przekonuje Samsung, zakrzywiony ekran oferuje efekt otaczającego nas obrazu, dzięki czemu zyskuje głębię. Dodatkowo, zastosowana krzywizna ma zapobiegać zniekształceniom obrazu, takim jak zmiany kontrastu i koloru na krawędziach ekranu. Za obraz odpowiadają najnowsze wersje technologii Samsunga, w tym Clear Motion Rate na poziomie nawet 1000 Hz. Za płynność pracy odpowiada czterordzeniowy procesor QuadCore+, a w przyszłości telewizor będzie można ulepszyć za pomocą zestawu Evolution Kit.

Ponadto, Samsung H8000 został wyposażony w znane rozwiązania z poprzednich serii urządzeń takie jak komendy głosowe, podwójny tuner DVB-T/C/S2 oraz funkcję S Recommendation, która podpowie nam jakie programy są najpopularniejsze wśród innych użytkowników telewizorów.

Wbudowana karta WiFi pozwoli także na skorzystanie z najnowszej edycji aplikacji Smart View – używając domowej sieci internetowej, będziemy mogli przesyłać strumieniowo sygnał telewizyjny na smartfon lub tablet, oraz zmienić urządzenie przenośne w pilota do telewizora. Urządzenie posiada także funkcje Gesture i Face Recognition Ready, odpowiadające za rozpoznawanie ruchów dłoni, palców a także twarzy.

Telewizory Samsunga będą dostępne w cenach:

  • UE65H8000 – 15 699 PLN
  • UE55H8000 – 10 199 PLN
0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.