Zarządzanie sklepem może być efektywne i łatwe

Premiera InsERT nexo – nowej generacji systemów dla firm handlowych

Nie tak dawno wnętrze sklepu sprowadzało się do lady, półek na produkty, kasy i osoby obsługującej klientów. Dziś placówki handlowe, nawet nieduże, to bardziej skomplikowane przedsiębiorstwa, z dużą liczbą produktów, różnymi dostawcami, wieloma elektronicznymi urządzeniami wymagającymi ścisłej współpracy. Aby spełniać oczekiwania swoich klientów, dostarczać im najlepsze produkty i zapewniać odpowiednią obsługę, właściciele czy kadra sklepu potrzebują silnego wsparcia. Specjalistycznej pomocy dostarczą im systemy z linii InsERT nexo, z programem Subiekt nexo na czele, dzięki którym możliwe stanie się profesjonalne kierowanie placówką.

Subiekt nexo to następca najbardziej popularnego na polskim rynku systemu sprzedaży, który sprawdził się już w setkach tysięcy firm handlowych. Program kompleksowo wspomaga obsługę sprzedaży w sklepach, hurtowniach, a także warsztatach czy zakładach usługowych. Jego istotnym atutem jest przyjazny i intuicyjny interfejs, który ułatwia i przyspiesza pracę, a także rozbudowana funkcjonalność dostarczająca pełnego zakresu rozwiązań, bez względu na branżę.

Korzyści z wdrożenia systemu komputerowego w sklepie czy hurtowni są namacalne: poprawa szybkości obsługi, natychmiastowy dostęp do historii zakupów czy płatności klienta, możliwość prowadzenia rozbudowanej pod względem form, terminów czy cen specjalnych polityki płatności, programów partnerskich, jak również bezpośrednich analiz sprzedaży oraz zakupów. Subiekt nexo nie tylko wystawi odpowiednie dokumenty (faktury, paragony, korekty czy inne), ale jeszcze wyśle je do nabywcy e-mailem, szybko zmieni ceny w całym asortymencie lub w wybranych pozycjach, pomoże przy inwentaryzacji, wskaże magazynierowi dokładne miejsce przechowywania danego towaru, a szefowi firmy – niezapłacone faktury.

Subiekt nexo zapewnia obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych, ze szczególnie wyróżniającym się rozbudowanym systemem zamówień, oraz sprawne zarządzanie gospodarką magazynową. Posiada rozbudowaną część finansową, dzięki której możliwe jest m.in. wykonywanie operacji kasowych, bankowych czy tworzenie raportów kasowych. Moduły rozliczeniowe umożliwiają ewidencjonowanie rozrachunków, działań windykacyjnych i tabeli kursów walut. Kartotekowa część systemu pozwala prowadzić zaawansowaną ewidencję asortymentu, klientów, urządzeń zewnętrznych, instytucji, wspólników i pracowników. System współpracuje z wieloma urządzeniami wykorzystywanymi w sklepie, takimi jak kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czy czytniki kodów.

Aby usprawnić zarządzanie pozostałymi obszarami działalności firmy, najlepiej skorzystać z oprogramowania zintegrowanego z systemem sprzedaży. Do linii InsERT nexo, poza wspomnianym już Subiektem nexo, należą także: Rewizor nexo oraz Rachmistrz nexo. Rewizor nexo to system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Program umożliwia m.in. zaawansowaną obsługę planu kont, automatyczną dekretację dokumentów oraz elastyczną ewidencję finansów i rozrachunków. Natomiast Rachmistrz nexo to rozwiązanie dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Reklama

Systemy z linii InsERT nexo dostępne są również w wersji PRO, rozszerzonej o dodatkowe funkcjonalności. Programy wchodzące w skład pakietu InsERT nexo PRO charakteryzują się większą otwartością i elastycznością niż wersja podstawowa. Umożliwiają zastosowanie specyficznych rozwiązań i dopasowanie ich do ponadstandardowych, indywidualnych wymagań użytkownika.

Systemy linii InsERT nexo współpracują z programem kadrowo-płacowym Gratyfikant GT oraz z programem wspomagającym sprzedaż w serwisach aukcyjnych Sello oraz umożliwiają przeniesienie danych z systemów Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, mikroGratyfikant GT, mikroSubiekt dla Windows. W ramach pakietu nexo dostępna jest usługa e-Archwizacji.

Użytkownicy InsERT nexo otrzymują możliwość aktualizowania systemów oraz archiwizowania swoich danych dzięki usługom e-Abonament i e-Archiwizacja, które pracują w chmurze na platformie Windows Azure. Zyskują także zdalny dostęp do analiz sprzedażowych i finansowych dzięki mobilnej aplikacji InsERT nexo LINK działającej na urządzeniach z systemem Windows Phone.