Elektryczna deskorolka, która wygląda zupełnie zwyczajnie

Jeśli chcecie poczuć wiatr we włosach bez specjalnego wysiłku, a oprócz tego nie macie zamiaru wyróżniać się z tłumu innych użytkowników deskorolek Marbel może być dla Was idealnym wyborem.

Jeśli deskorolkę zaklasyfikujemy jako pojazd to Marbel będzie najlżejszym pojazdem elektrycznym na świecie. Ważąca zaledwie 4,49 kg deska o grubości 30mm to najnowszy wynalazek ufundowany dzięki Internautom i użytkownikom Kickstartera.

Silnik elektryczny o mocy 2000 watów pozwoli nam poruszać się bez użycia mięśni z prędkością do 32 km/h i to nawet pod górkę. Na jednym ładowaniu będziemy mogli przejechać około 16km. Czas naładowania akumulatorka do pełna zabierze nam natomiast 90 minut.

Jazda na Marbel odbywa się w ten sam sposób co w przypadku innych deskorolek elektrycznych. Wprawimy ją w ruch lub zahamujemy za pomocą dołączanego do zestawu bezprzewodowego pilota. W porównaniu jednak do innych modeli Marbel jest także zintegrowana ze smartfonem. Wykorzystując dedykowaną aplikację będziemy mogli w łatwy sposób określić dokładną prędkość deskorolki czy też sprawdzić na mapie obszar, w obrębie którego będziemy mogli poruszać się zanim padnie nam akumulator.

Niestety Marbel nie należy do najtańszych gadżetów. Pierwsza wersja deskorolki (999$) rozeszła się już na Kickstarterze, a cena drugiej partii wynosi 1199$ (około 3650 zł). Do masowej sprzedaży sprzęt wejdzie w okolicach stycznia przyszłego roku.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.