Epson: pierwsze drukarki A3 z systemem stałego zasilania atramentem

Firma Epson rozszerza ofertę drukarek z systemem stałego zasilania w atrament o dwa całkowicie nowe modele A3!

Epson L1800

Epson L1800

Epson L1300

to czterokolorowa drukarka A3 ITS, która zapewnia biurom tworzącym duże ilości wydruków ekonomiczne możliwości drukowania.

Eksploatacja modelu L1800 także nie wymaga wysokich kosztów, a przy tym fotografowie, agencje reklamowe i inne małe biura mogą korzystać z fotograficznej jakości druku sześciokolorowego .

Pojemne systemy zasilania w atrament umożliwiają utrzymanie kosztów druku na niskim poziomie, zwiększają wydajność i ograniczają przestoje. Każda z drukarek jest wyposażona w specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament, w pełni zintegrowany z drukarką, aby można było drukować w kolorze bez zanieczyszczeń i kłopotów, które często występują przy nieoryginalnych systemach uzupełniania atramentu i pojemnikach z atramentem innych firm. Wydajność drukarki L1300 wynosi do 7100 stron A4 w trybie monochromatycznym i

5700 stron A4 w trybie kolorowym

, natomiast na drukarce L1800 można wydrukować do

1500 kolorowych zdjęć

(na podstawie symulacji druku wzorców testowych zgodnie z normą ISO/IEC 29103) bez konieczności uzupełniania atramentu.

Epson L1800

Epson L1800

„Dzięki zapewnieniu szybkich wyników i niewielkim wymaganiom w zakresie konserwacji model L1300 umożliwia niedrogie i niekłopotliwe drukowanie materiałów reklamowych, rysunków z systemów CAD, grafik i raportów, co jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, sklepów i instytucji edukacyjnych. Model L1800 idealnie sprawdza się w przypadku drukowania zdjęć i kolorowych dokumentów przez użytkowników domowych, biurowych i przez zawodowych fotografów potrzebujących dużych ilości wydruków” — mówi Grzegorz Mencfel Business Account Manager LFP w polskim oddziale Epson Europe B.V.

Obydwie drukarki są objęte gwarancją: 12 miesięcy lub do 30 000 wydrukowanych stron. Gwarancja uwzględnia usługi wsparcia technicznego. Drukarki wejdą do sprzedaży w lipcu, w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 1995 zł i

2777 zł

.

0
Źródło: Epson
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.