Nowa funkcja na Facebooku ułatwi nam flirtowanie

Coraz więcej związków rozpoczyna się w Sieci, w tym całkiem ich spora część na Facebooku. Nic więc dziwnego, że ktoś w końcu wpadł na ten pomysł. Nowy przycisk na naszej profilowej stronie pozwoli spytać o nasz "status związku".

Jeśli obiekt waszej sympatii, skrywanej bądź nie, postanowił nie obwieszczać światu tego, że aktualnie jest w związku/wolny/to skomplikowane, trochę głupio tak po prostu o to zapytać. Przynajmniej tak sądzi Facebook, który spieszy z pomocą i podsuwa nam gotowe rozwiązanie.

Żeby zadać komuś pytanie o status związku, musicie mieć tego kogoś w znajomych. Pytanie można zadać komuś, kto nie upublicznił tej informacji – po wypełnieniu formularza, obiekt westchnień dostaje powiadomienie, które informuje go, że ktoś chce wiedzieć, czy jest singlem, czy nie.

Oczywiście to, że jeśli ktoś chciałby upublicznić swój status, może to zrobić już teraz, albo to, że jeśli ktoś bardzo chciałby się dowiedzieć, czy jego znajoma jest wolna, mógłby po prostu o to spytać wydaje się nie mieć kompletnego znaczenia. Chyba wiemy dlaczego.

Pytanie o związek będą mogły zadać nam również strony firmowe na Facebooku. Ot, kolejna prywatna informacja do wpisania w bazę danych i jeszcze lepszy sposób na dotarcie do swojego „targetu”.

Ciekawe co z tego wyjdzie. Funkcja ma się pojawić „już wkrótce”.

0
Źródło: Mashable
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.