Nowe smartfony Nokia Lumia. Kiedy w Polsce?

Lumia 930, 630 oraz 635 to trzy najnowsze smartfony firmy Nokia, które zmierzają na polski rynek. Kiedy będziemy mogli kupić nowego flagowca fińskiej firmy?

Nowe modele smartfonów Nokia Lumia wkrótce będą dostępna w Polsce. W drugiej połowie maja na sklepowe półki trafi Nokia Lumia 630, Lumia 635 będzie dostępna w czerwcu, natomiast model Lumia 930 na przełomie czerwca i lipca.

Wszystkie smartfony działają pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 8.1, który pozwala na większą personalizację ekranu, a ponadto posiada centrum powiadomień, czyli łatwiejsze zarządzanie telefonem, a także szybsze sposoby pisania i komunikowania się dzięki klawiaturze WordFlow.

Modele Nokia Lumia 630 i Lumia 635 opierają się na czterordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz i wyposażone są w 4,5-calowe ekrany z technologią ClearBlack i warstwą ochronną Gorilla Glass 3.

Ponadto telefony oferują te same funkcje i usługi, co inne modele z serii Lumia, m.in. Bing Health and Fitness, która pomaga w prowadzeniu zdrowego trybu życia, pełen pakiet Microsoft Office, One Drive pozwalający na udostępniane dokumentów, bezpłatny streaming Nokia MixRadio z ulubioną muzyką oraz mapy i nawigację Nokia HERE.

Lumia 630 dostępna będzie także w wersji na dwie karty SIM, a model Lumia 635 jest przystosowany do obsługi sieci 4G/LTE.

O Lumii 930 wszystkiego dowiecie się z naszego premierowego newsa sprzed 1,5 miesiąca.

Ceny:

Nokia Lumia 630 single SIM/ dual SIM – 699 PLN

Nokia Lumia 635 LTE – 799 PLN

Nokia Lumia 930 – 2259 PLN

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.