Nowy Cyanogenmod 11 M6 już dostępny

Alternatywny ROM dla Androida - Cyanogenmod dostępny jest już w wersji 11 M6. Aktualnie jest kompatybilny z ok. 50 urządzeniami, w tym z: Galaxy Nexus, Nexus 4,5 i 7, Samsung Galaxy S, S2, S3, S4 i Note 2, LG Optimus G, G2, G Pro i G Pad, HTC One i HTC One Mini.

Nowa wersja to przede wszystkim poprawki istniejących już funkcji, chociaż twórcom udało się „przemycić” kilka nowych rozwiązań.

To co jest jednak najważniejsze to zmiana nazewnictwa kolejnych wersji systemu. Znikną wersje „stabilne”, które według twórców wprowadzały użytkowników w błąd – CyanogenMod zawsze zawiera drobne błędy, stąd też nie można mówić o w pełni stabilnych wersjach.

Programiści obiecują również, że kolejne wersje systemu pokazywać się będą o wiele częściej – na początku nowe wersje mają być udostępniane co miesiąc, następnie z dwutygodniową częstotliwością.

W wersji 11 M6 poprawiono działanie ekranu blokowania, funkcja Voice+ została zintegrowana z menu ustawień, opcja szybkich ustawień pozwala na wyświetlanie mniejszych kafelków, a sam kafelek odpowiedzialny za połączenia Bluetooth wyświetla teraz nazwę sparowanego z naszym telefonem urządzenia.

Aby pobrać najnowszą wersję Cyanogenmod oraz zapoznać się z pełną listą poprawek kliknijcie tutaj: http://download.cyanogenmod.org/

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.