Samsung Galaxy S5 Active na filmie!

Do telefonu, który oficjalnie jeszcze nie istnieje, mieli dostęp redaktorzy serwisu TK Tech News. Zrealizowali dzięki temu dwa filmy.

Na pierwszym filmie możemy między innymi dokładnie przyjrzeć się budowie zewnętrznej i wewnętrznej telefonu, wyglądającego jeszcze bardziej „pancernie” niż jego poprzednik, Galaxy S4 Active. Obie konstrukcje łączy za to zastosowanie czysto fizycznych przycisków nawigacji u dołu ekranu. O tym, że jest to dobre rozwiązanie, może przekonać się każdy, kto próbował obsługiwać ekran dotykowy mokrymi rękoma (nie wspominając już o obsłudze pod wodą).

Drugi film

skupiony został na pokazaniu parametrów technicznych telefonu oraz pierwszych benchmarkach. Możemy zatem przekonać się, że urządzenie pracuje pod systemem Androidem w wersji 4.4.2, a jego serce stanowi Qualcomm Snapdragon 801 (procesor) i Adreno 330 (grafika). Rozdzielczość wyświetlacza Galaxy S5 Active to Full HD (1080×1920 pikseli), natomiast główny aparat umieszczony na tylnej ściance ma matrycę z 16 milionami pikseli, co przekłada się na zdjęcia w rozdzielczości 5312×2988 pikseli.

Jak można się było spodziewać, wyniki benchmarków, jakim poddali nowy smartfon Samsunga redaktorzy TK Tech News, wypadły bardzo obiecująco. Przekonajcie się zresztą sami:

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.