Wiemy już, jak wygląda nowy HTC One mini!

Jedną z głównych zmian, jakie można zaobserwować, jest brak wyjątkowego, podwójnego aparatu na tylnej ściance, na dodatek wyposażonego tylko w oświetlenie typu LED.

Można także zauważyć lekko przeprojektowane głośniki (ale nadal stereo), niemniej ogólnie stylistyka mniejszej wersji One’a bardzo mocno przypomina swój większy pierwowzór. Dotyczy to również kolorystyki – dostępne będą te same trzy wersje kolorystyczne, co w przypadku HTC One (M8): szara, srebrzysta i złota.

Wciąż nie wiadomo do końca, jak będzie nazywał się nowy telefon HTC, jednak coraz bardziej prawdopodobna jest nazwa One mini 2 .

Przewidywane parametry techniczne nowego „mini” obejmują 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 720p (720×1280 pikseli), system Android 4.4 KitKat (wraz z Sense 6.0), 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 z taktowaniem 1,4 GHz, 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej (nie wiadomo, czy będzie też dodatkowy slot kart flash). Główny, tylny aparat ma mieć matrycę o rozdzielczości 13 mln pikseli.

Jest dość prawdopodobne, że jeszcze w maju będziemy mieli okazję sprawdzić, czy podane wyżej parametry są prawdziwe. Warto też przypomnieć, że

wersji „mini” różnych topowych smartfonów zapowiada się znacznie więcej. Wyliczyliśmy je w tym artykule.

0
Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.