Zmotoryzowany telewizor 4K od Bang & Olufsen

Duński producent kojarzony jest głównie z systemami audio, ale w jego ofercie znajduje się także ekskluzywna linia telewizorów BeoVision. Do tego grona dołączył właśnie model charakteryzujący się ciekawymi właściwościami.

BeoVision Avant 60 charakteryzuje się eleganckim, minimalistycznym designem i 55-calowym ekranem z krawędziowym podświetleniem LED, który oczaruje nas obrazem w rozdzielczości 4K (3840 x 2160 p). Telewizor posiada także trzykanałowy system audio – co ciekawe panel z ośmioma głośniczkami znajdujący się u dołu telewizora możemy chować na życzenie. Nie zabrakło także czujnika światła, dzięki któremu urządzenie automatycznie dopasuje nam optymalną jasność obrazu oraz wysokiej jakości powłoki antyrefleksyjnej.

BeoVision Avant 60 wyróżnia się jednak najbardziej swoimi mocowaniami. Każde z nich – stojak podłogowy, podstawka, uchwyt ścienny – jest zmotoryzowane. Za pomocą pilota będziemy mogli zatem ustawić telewizor pod wybranym przez nas kątem – dotyczy to nie tylko samego obracania w lewą lub prawą stronę, ale także przechylania. Dzięki temu będziemy mogli wygodnie oglądać telewizję z każdego punktu w pokoju. Taki komfort niestety kosztuje i to sporo. Za telewizor zapłacimy 7995$ (około 24 269 zł). W cenę nie jest wliczony stojak podłogowy – za ten gadżet zapłacimy dodatkowo 895$ (około 2716 zł).

0
Źródło: Gizmag
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.