Najtańszy telefon z kamerą, na dwie karty SIM – w Biedronce

Czy telefon za 59 zł jest wart uwagi?

myPhone 3200 to zwyczajny telefon bez niepotrzebnych udziwnień, z wbudowanymi i zainstalowanymi podstawowymi funkcjami, które spodziewacie się znaleźć w telefonie (nie mylcie ze smartfonem!).

Kolorowy wyświetlacz 1,8″, klawiatura, moduł Bluetooth 3.0, kamera VGA, uzupełnione zostały odtwarzaczem plików audio, dyktafonem, kalendarzem, kalkulatorem i latarką. Zainstalowano również złącze kart pamięci microSD, co wydatnie zwiększa możliwości wykorzystania 3200 jako odtwarzacza MP3. Wszystko to zostało zamknięte obudowie wykonanej z twardego plastiku wykonanej w jednej z trzech wersji kolorystycznych.

Ważnym atutem tego telefonu jest obsługa dwóch kart SIM. Funkcja ta sprawdza się szczególnie podczas podróży zagranicznych, gdy oprócz karty z zazwyczaj używanym numerem korzystamy z karty lokalnego operatora. Telefony z tą funkcją myPhone ma w swojej ofercie już od niemal 6 lat.

myPhone 3200 wyposażony został w baterię o pojemności 800 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie do 20 godzin rozmów oraz wytrzyma w stanie czuwania do 10 dni, bez konieczności ponownego ładowania.

myPhone 3200 w erze coraz potężniejszych smartfonów jest bardzo mały. Niewielkie wymiary i waga, wyświetlacz i aparat też nieznaczące, bateria będąca co najwyżej połową tego, co znajdziecie w smartfonie. Jednak gdy zestawimy te wszystkie parametry z jeszcze jedną niewielką wartością – ceną – wszystko nabiera zupełnie innego wyglądu. W sieci sklepów Biedronka myPhone 3200 z dołączoną kartą startową sieci TuBiedronka kosztuje tylko 59 złotych. W sprzedaży od 20 czerwca, ilość telefonów ograniczona.

Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.