W Warszawie powstanie Google Campus! Trzeci na świecie!

Podczas swojej wizyty w Polsce, Eric Schmidt, prezes rady nadzorczej Google ogłosił, że w Warszawie powstanie trzeci na świecie Google Campus. Jak na razie podobne ośrodki działają w Tel Avivie i Londynie.

Jesteśmy dumni z tego, że społeczność startupowa tak dynamicznie rozwija się w Polsce. Mamy nadzieję, że warszawski Campus pomoże w rozwoju technologicznych przedsiębiorstw, wzmocni ekosystem startupów i zachęci do rozwoju innowacyjności — tak Schmidt zareklamował najnowszą inicjatywę Google’a w naszym kraju.

Google Campus to nowoczesny ośrodek dla startupów technologicznych, lub jak kto woli przestrzeń biurowa dla rozwoju startupów. Google będzie organizować tam spotkania z inspirującymi przedsiębiorcami, warsztaty, konferencje oraz szkolenia praktyczne. To bardzo dobra wiadomość. Google nie żałuje pieniędzy, jeśli chodzi o takie inwestycje i jest jednym z najlepszych partnerów, jeśli chodzi o pomoc dla startupów. Tajemnicą Poliszynela jest również to, że te najlepsze – bardzo często stają się częścią Google’a.

Wraz z ogłoszeniem planów na temat Polskiego Google Campus, ruszyła również nowa kampania, którą gigant z Mountain View organizuje razem z Funduszem Wyszehradzkim, Res Publiką oraz Financial Times – New Europe 100 Challengers, która ma wyłonić setkę inspirujących innowatorów, których zadaniem będzie zmiana oblicza Europy Środkowo-Wschodniej.

0
Źródło: pb.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.