Aorus Thunder M7: nowa mysz dla fanów MMO

Aorus to nowa marka na rynku produktów dla graczy. Jeśli szukacie czegoś nowego, to polecamy zainteresować się Thunder M7. Gryzoń został wyposażony w panel boczny, na którym znajduje się aż 8 przycisków.

AORUS THUNDER M7 to mysz zaprojektowana dla gier typu MMORPG. Dzięki rozbudowanemu panelowi bocznemu, na którym umieszczono 8 przycisków obsługiwanych za pomocą kciuka, gracze MMO mogą znacznie sprawniej sterować swoją postacią. Producent twierdzi, że Thunder został zaprojektowany z myślą o wygodnym dostępie do panelu bocznego, przez co dostęp do tych ośmiu dodatkowych przycisków jest bardzo wygodny. Warto przy tym dodać, że każdy z dostępnych przycisków jest w pełni programowalny, dzięki czemu możliwa jest praktycznie dowolna personalizacja myszy. W sumie wbudowany silnik AORUS Macro pozwala na zapisanie do 70 makr w 5 profilach .

Thunder M7 wyposażona jest w zaawansowany sensor laserowy pracujący w zakresie 200-8200 DPI (płynna zmiana ustawień za pomocą dedykowanych przycisków), który pozwala uzyskać maksymalną szybkość na poziomie 150 IPS (cali na sekundę). Dodatkowe atuty myszy to

przełączniki Omron

, które gwarantują żywotność sięgającą

20 milionów kliknięć

, oraz stosunkowo krótki czas reakcji. Producent zastosował również długi (1,8m) i wytrzymały kabel w nylonowym oplocie oraz pozłacaną wtyczkę USB, co przekłada się na szybką i stabilną komunikację pomiędzy komputerem a urządzeniem.

Mysz AORUS THUNDER M7 dostępna będzie w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 289 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Więcej informacji na temat AORUS THUNDER M7 można znaleźć na: http://www.aorus.com/m7.aspx

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.