Gamdias Zeus GMS1100: zmiennokształtny gryzoń dla graczy

Na polskim rynku pojawiła się kolejna mysz dla graczy. GMS1100 został zaprojektowany z myślą o ich najbardziej wymagającej grupie - esportowcach. Wygląda ciekawie.

Mysz Gamdias Zeus została wyposażona w czuły sensor laserowy o rozdzielczości 8200 DPI. Z 11 przycisków umieszczonuych na myszy 9 można swobodnie programować, przypisując im dowolne polecenia i bardziej rozbudowane makra, dzięki czemu mysz nadaje się do wszystkich gatunków gier: FPS, MOBA, MMO, itd. Gamdias Zeus, jako pierwsza mysz gamingowa na rynku, oferuje ponadto szerokie możliwości dostosowania bocznego panelu narzędziowego do indywidualnych preferencji danego gracza. Co ważne, według producenta wprowadzanie modyfikacji jest łatwe, szybkie i nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi.

Reklamowana jako eSportowa mysz, GMS1100 posiada 3 panele boczne, które można swobodnie konfigurować i elastycznie dostosowywać do kształtu dłoni, dopasowując je do położenia kciuka oraz serdecznego i małego palca. Mysz wyposażono także w kółka, podnoszące płynność i dynamizm ruchu kontrolera.

Gryzonia wyposażono ponadto w 32-bitowy procesor ARM Cortex, gwarantujący wysoką wydajność i szybkość pracy myszki, likwidując ryzyko opóźnień. 512KB pamięci pozwala na zapisanie 6 spersonalizowanych profilów użytkownika.

GAMDIAS zadbał także o inny ważny parametr – wagę myszki. System 5 ciężarków o wadze 4,5g każdy pozwala na skonfigurowanie obciążenia myszki i podniesienie precyzji i pewności ruchu.

Sugerowana cena myszki to 339 złotych (z VAT). GAMDIAS ZEUS GMS1100 jest dostępny do kupienia na stornie internetowej: www.forcetop.com

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.