LG prezentuje nowe lodówki wyposażone w inteligentny system diagnostyczny

W dzisiejszych czasach nawet podstawowe sprzęty AGD nie są obojętne wobec najnowszych technologii. Nowa linia lodówek marki LG wyposażona została w kilka usprawnień, które pomogą Wam lepiej zadbać nie tylko o jedzenie, lecz także o samą lodówkę.

Jedną z funkcji wyróżniających lodówki LG od konkurencji jest system Smart Diagnosis. W momencie wystąpienia usterki, użytkownik kontaktuje się z infolinią techniczną i przykłada telefon do odpowiedniego miejsca w lodówce. Po wciśnięciu przycisku na urządzeniu, zostanie wysłany sygnał dźwiękowy, który poinformuje konsultanta o rodzaju usterki. Gdy problem nie będzie wymagał obecności serwisanta konsultant techniczny będzie mógł udzielić użytkownikowi stosownych porad. Moim zdaniem znacznie szybciej byłoby wyświetlić na wyświetlaczu kod usterki,który można by podyktować konsultantowi, ale z pewnością LG miało swoje powody, by zrezygnować z takiego rozwiązania.

Oprócz tego lodówki LG wyposażone zostały w dodatkowe usprawnienia. Door-in-door (minibar) da nam szybki dostęp do najczęściej używanych produktów bez konieczności otwierania całych drzwi lodówki, co zredukuje o 41% utratę zimnego powietrza. Dzięki autorskiej technologii silnika i funkcji Total No Frost lodówki z dolnym zamrażalnikiem uzyskują o 10% niższe zużycie energii od wymaganego do uzyskania klasy energetycznej A+++. Nie zabrakło także systemu dbającego o cyrkulację świeżego powietrza i komory schładzającej produkty do temperatury 0 stopni.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.