Microsoft udostępnia Live Lock Screen dla Windows Phone

Dynamiczny ekran blokady w wersji beta jest gotowy do pobrania.

Aplikacja zapowiada się ciekawie. Co prawda nie wprowadza ona żadnych ogromnych zmian w działanie systemu, jednak nie o to chodziło. Dzięki Live Lock Screen użytkownicy Windows Phone 8.1 będą mogli spersonalizować wygląd swojego telefonu. W wersji beta udostępniono jak na razie 6 różnych skórek, do tego użytkownik może skorzystać z tzw dynamicznej zmiany tapety (tapety pobierane są przez wyszukiwarkę Bing). Co ciekawe aplikacja działa bez większych problemów nawet na tzw „low-endach”. Jeśli chodzi o stabilność pracy, to nadal jest to wersja beta – od czasu do czasu zdarza jej się „zaciąć”, jednak nie jest to na tyle częste, ani uciążliwie, żebyśmy odradzali wam jej przetestowanie.

Microsoft planuje również udostępnić SDK swojego dynamicznego ekranu blokady niezależnym deweloperom, dzięki czemu każdy użytkownik już wkrótce powinien znaleźć „skórkę” dla siebie.

Aplikację pobierzecie stąd: http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/live-lock-screen-beta/f5685f66-5e43-46f9-b95e-bfc2a4a15de3

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News