Secret Service powróci, jeśli… zbierze 93 tys. zł

Magia i Miecz ustanowiła rekord polskiego crowdfoundingu w 30 dni zbierając 98 tys. zł. - choć potrzebowano zaledwie 25 tys. zł. Secret Service potrzebuje znacznie większych środków. Czy tym razem także się uda? Wygląda na to, że jest to bardzo możliwe - nie minął jeszcze jeden dzień, a kampania już zebrała ponad 20% całej wymaganej kwoty.

Prasa papierowa umiera, ale z nostalgią nikt nie wygra. Gdy pod koniec ubiegłego miesiąca okazało się, że Secret Service – jeden z legendarnych polskich magazynów o grach komputerowych – powróci jeszcze tego lata, w sieci zawrzało. Nikt nie powiedział wówczas „Dajcie sobie spokój, to nie wypali w dzisiejszych czasach, gdy w sieci znaleźć można wszystko”. Wręcz przeciwnie – odzew był niezwykle pozytywny.

Secret Service powróci – nawet jeśli nie zdobędzie wystarczającej ilości środków. Z tym, że redakcja zamierza wydawać go wyłącznie w formie elektronicznej. Chcecie pachnącego druku? Zapłaćcie, a będzie Wam dane. Pierwszy numer w formie papierowej można zarezerwować za kwotę 16 zł. Wersja elektroniczna jest dostępna za 9 zł. Na stronie projektu w serwisie PolakPotrafi.pl znajdziecie szereg innych opcji – prenumeratę, koszulki, a nawet możliwość wybrania gry, o której pojawi się artykuł w drugim numerze. Na podjęcie decyzji macie jeszcze 44 dni.

Skład redakcji będzie ujawniany stopniowo. Na ten moment potwierdzono obecność: Waldemara „Pegaza” Nowaka, Marcina „Borka” Borkiewicza, Aleksandry „Krupik” Cwaliny, Jacka „User Jamy” Marczewskiego, Piotra „Micza”Mańkowskiego i Roberta Łapińskiego, któremu powierzono funkcję wydawcy.

0
Źródło: PolakPotrafi
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.