LG G3 bije rekordy sprzedaży

Jak donoszą koreańskie media, wkrótce sprzedaż tego modelu telefonu przekroczy 10 milionów sztuk. LG nie określa jednak dokładniej, kiedy ma to nastąpić.

Wygląda na to, że dzięki G3, a obecnie także innym modelom z tej rodziny, LG zdecydowanie wróciło do grona najważniejszych obecnie producentów smartfonów. Równocześnie jeszcze raz pokazuje to, jak bardzo zmienny jest ten sektor rynku i jak wiele zależy od sukcesu pojedynczego, mniej lub bardziej udanego modelu. Warto przypomnieć, że niedawno LG chwaliło się rekordową sprzedażą wszystkich swoich modeli smartfonów, sięgającą 14,5 miliona sztuk w drugim kwartale 2014 roku. To 20 procent więcej w porównaniu do tego samego okresu z roku 2013 i 17 procent więcej od pierwszego kwartału 2014 roku.

Teraz dochodzi do tego jeszcze jedna, bardziej symboliczna liczba: 10 milionów sztuk sprzedanych (niebawem) egzemplarzy LG G3. Wygląda na to, że smartfon wyposażony w ekran Quad HD, mocny procesor (Snapdragon 801) i 13-megapikselowy aparat z ciekawą funkcją laserowego wspomagania ustawiania ostrości zyskał duże uznanie w oczach użytkowników, którzy „zagłosowali” swoimi portfelami. Jeśli ktoś w najbliższym czasie planuję zmianę smartfona na nowszy model, może być to dla niego jakąś wskazówką.

0
Źródło: koreatimes.co.kr
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.