Nowa Nokia za mniej niż 100 zł

Microsoft Devices przedstawia najnowszy telefon komórkowy Nokia 130 w wersji single i dual SIM. To prosty model, który ma m.in. wbudowany odtwarzacz muzyki i wideo, radio FM czy też latarkę. Nokia 130, z 1,8- calowym, kolorowym ekranem, charakteryzuje się również długim czasem pracy baterii: do 36 dni na single SIM i 26 dni w wersji dual SIM.

Nokia 130 to propozycja dla osób, które pierwszy raz kupują telefon komórkowy oraz dla tych, którzy poszukują dodatkowego urządzenia obok posiadanego już smartfona. Dobrze sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ograniczone są możliwości ładowania baterii, jak rejsy czy też wędrówki po górach.

Jako jeden z bardziej atrakcyjnych cenowo telefonów wyposażonych w funkcję odtwarzania wideo Nokia 130 umożliwia wstęp do świata mobilnych technologii kolejnej grupie osób. Z wbudowanym odtwarzaczem wideo, który umożliwia do 16 godzin odtwarzania filmów zapisanych na karcie microSD, odtwarzaczem MP3 i radiem FMNokia 130 zapewnia wiele rozrywki. Wsparcie rozszerzalnej pamięci przez microSD do 32 GB oraz gniazdo USB pozwolą na szybkie przenoszenie multimediów „na telefon”.

Miliardy ludzi mają dopiero przed sobą doświadczenia z urządzeniami mobilnymi, a równocześnie w tym samym czasie wyraźnie dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie na sprawdzone, trwałe tzw. „drugie telefony” zarówno na rynkach dojrzałych, jak i tych rozwijających się” – powiedziała Jo Harlow, Wiceprezes Microsoft do spraw telefonów komórkowych.

Przewidywana cena netto modelu Nokia 130 oraz Nokia 130 Dual SIM to 99 zł. Telefon wejdzie do sprzedaży we wrześniu 2014 r.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.