Wirtualna Polska chce konkurować z OneDrivem

Grupa Wirtualna Polska uruchomiła bezpłatne narzędzie – dysk.wp.pl. Prosta w obsłudze usługa pozwala na bezpieczne przechowywanie i udostępnianie wybranych przez użytkownika plików: dokumentów, zdjęć czy filmów.

Dysk WP to wirtualna przestrzeń o pojemności 5GB, która pozwala na darmowe przechowywanie i udostępnianie dokumentów, zdjęć, filmów. Gwarantuje dostęp do plików bez względu na to, gdzie znajduje się użytkownik. Korzystający z usługi mogą udostępniać poszczególne foldery znajomym oraz je wraz z nimi tworzyć. Zgromadzone materiały są uporządkowane i niezagrożone utratą.

Satysfakcja użytkowników jest dla nas priorytetem, zadbaliśmy więc o funkcjonalność, intuicyjność, a co najważniejsze, pełne bezpieczeństwo usługi. — mówi Jerzy Dąbrówka, Product Manager Poczty w Grupie Wirtualna Polska.

Zarządzanie danymi odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej lub przez dedykowaną aplikację zainstalowaną na komputerze albo urządzeniu mobilnym z systemem Android. Dostęp do raz zapisanych w aplikacji materiałów nie wymaga połączenia z Internetem. Dla większej wygody internautów, Dysk WP pozwala również na publikowanie zgromadzonych materiałów za pośrednictwem mediów społecznościowych: Facebooka, Twittera, Google+.

0
Źródło: Wirtualna Polska
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.