IFA 2014: Trzy nowe tablety od Acera

Podczas trwających własnie targów IFA w Berlinie Acer zaprezentował ofertę swoich nowych tabletów z Androidem i Windowsem na pokładzie.
Acer Iconia Tab 8 W

Acer Iconia Tab 8 W

Acer Iconia Tab 8 W

to tablet o przekątnej ekranu wynoszącej 8 cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Pod maską kryje się czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735, dwie kamery, wejście na kartę microSD i akumulator pozwalający na 8 godzin pracy. Tablet o grubości 8,5 mm i wadze 340 gramów będzie pracował pod kontrolą systemu Windows 8.1. Przy zakupie urządzenia otrzymamy też roczną subskrypcję pakietu Microsoft Office 365.

Acer Iconia One 8

posiada dokładnie te same parametry co powyższy tablet, ale działa pod kontrolą Androida w wersji KitKat. Będzie dostępny aż w dziewięciu wariantach kolorystycznych: Jade Green, Sunshine Yellow, Vivid Orange, Sky Blue, Essential White, Midnight Black, Fragrant Pink, Violet Purple, Mia Blue i Garnet Red.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna każdego z powyższych urządzeń ma wynosić 150$. Tablety trafią na europejski rynek już w październiku.

Acer Iconia Tab 10

Acer Iconia Tab 10

Acer Iconia Tab 10

posiada 10,1-calowy ekran IPS w rozdzielczości Full HD pokryty szkłem Gorilla Glass. Urządzenie napędza czterordzeniowy procesor MediaTek. Oprócz dwóch kamer znajdziemy także port micro HDMI, głośniki obsługujące system Dolby Digital Plus oraz technologię Wireless Display, która pozwoli na bezprzewodowe strumieniowanie plików graficznych i filmów na ekrany komputerów czy telewizorów.

Urządzenie zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu w cenie 200$.

0
Źródło: Digitaltrends.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.