Jak zmienić swoją stronę WWW w dzieło sztuki?

Strona stronie nie równa i choć treść ma szczególne znaczenie to ogólna atrakcyjność witryny sprawia, że odwiedzający pozostanie na niej dłużej, zainteresuje się ofertą i będzie chciał nawiązać kontakt z firmą. Profesjonalnie wyglądająca strona daje poczucie bezpieczeństwa, a przejrzysty układ i ciekawa grafika ułatwiają korzystanie z witryny i wpływają na chęć ponownego odwiedzenia strony. Idealnym narzędziem do stworzenia oryginalnej witryny odpowiadającej na potrzeby grupy docelowej jest WordPress, posiadający w swoich zasobach ponad 2600 szablonów projektowych stron.

Platforma WordPress jest idealnym narzędziem do tworzenia stron internetowych zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Wystarczy wykupić odpowiedni do swoich potrzeb pakiet hostingowy, zarejestrować domenę i zainstalować pakiet oprogramowania na serwerze podłączając pod niego wybraną domenę. Motywy WordPressa, składające się głównie z plików PHP i kaskadowych arkuszy stylów (CSS), są szablonami, które pozwalają wyświetlić zawartość witryny w logiczny i spójny sposób. Jedną z największych korzyści, jakie zapewnia zaawansowany system zarządzania treścią (CMS), do których należy WordPress, jest możliwość rozdzielenia treści i projektu stron. Użytkownicy mogą swobodnie zmienić design, układ i wygląd swojej witryny w WordPressie bez zmieniania istniejącej treści. Po zainstalowaniu nowego motywu cała istniejąca zawartość jest do niego automatycznie dopasowywana — bez konieczności edycji danych.

Więcej informacji o platformie WordPress i o tym, jak wybrać odpowiednie dla swojej firmy motywy, możecie znaleźć na naszym blogu: http://blog.1and1.pl/.

0
Źródło: 1&1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.