33 nowe tablety w naszych testach!

Uaktualniliśmy nasz ranking najlepszych tabletów o 33 nowe modele. W sumie w naszym rankingu znalazło się 77 urządzeń tego typu. Wyniki testów w niektórych przypadkach są zaskakujące.

Jaki tablet kupić dla siebie? Dla dziecka? Do pracy i zabawy? Na to pytanie nie ma łatwej odpowiedzi. Mimo tego postanowiliśmy ze stawić ze sobą 77 aktualnie dostępnych na rynku tabletów, w tym 33 nowości. Każde z urządzeń ocenialiśmy według z góry ustalonych kryteriów, ale zdajemy sobie sprawę, że dla każdego z was niektóre cechy tych urządzeń są bardziej istotne od innych. Dlatego też każdy tablet w naszym rankingu został przez nas szczegółowo opisany, by ułatwić wam decyzję przed zakupem.

Wśród nowości w naszym rankingu znalazły się zarówno urządzenia mniej znanych firm, jak Trekstor czy Kobo, ale też nie zabrakło prawdziwych supergwiazd. Przetestowaliśmy dla was takie urządzenia, jak sztandarowe urządzenie Microsoftu w postaci Surface 2, profesjonalny tablet Galaxy Note 10.1 a nawet sprzedawany z „czystym” Androidem Nexus 10. Nie zabrakło też Xperii Tablet Z2 z modułem LTE a także wielu, wielu innych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym

rankingiem tabletów!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.