Galaxy A5 i Galaxy A3 w końcu oficjalnie

Firma Samsung Electronics zaprezentowała smartfony Galaxy A5 i Galaxy A3 o ciekawym wzornictwie oraz zaawansowanych funkcjach umożliwiających korzystanie z sieci społecznościowych. Oba urządzenia są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach.

Galaxy A5 i A3 to najsmuklejsze smartfony firmy Samsung. Ich jednobryłowe obudowy wykonano w całości z metalu i mają odpowiednio 6,7 mm i 6,9 mm grubości. Oba urządzenia będą dostępne w różnych kolorach, w tym białym (Pearl White), czarnym (Midnight Black), srebrnym (Platinum Silver), różowym (Soft Pink), jasnoniebieskim (Light Blue) i złotym (Champagne Gold). Każdy użytkownik będzie mógł wybrać aparat najlepiej pasujący do jego osobistego stylu.

Dzięki przedniemu aparatowi o rozdzielczości 5 MP, robienie ciekawych autoportretów jest teraz łatwiejsze. Ciekawe funkcje fotograficzne, takie jak Wide Selfie, Palm Selfie, Animated GIF, Beauty Face Features i Rear-cam Selfie, pozwalają użytkownikom robić zdjęcia o wysokiej rozdzielczości z użyciem automatycznego wykrywania twarzy i ustawiania ostrości. Użytkownicy mogą też szybko i łatwo udostępniać zdjęcia i wideo w ulubionych kanałach społecznościowych, korzystając z szybkiej łączności w standardzie LTE 4. kategorii.

Oba urządzenia są wyposażone w wyświetlacz AMOLED i technologię Adaptive Display, co gwarantować ma wyświetlanie wyraźniejszych obrazów z głębokim kontrastem i lepszymi kątami widzenia. Wyświetlane obrazy są bardziej jaskrawe i kolorowe niezależnie od otoczenia, nawet przy jasnym świetle słonecznym. Galaxy A5 i A3 są również wyposażone w procesor czterordzeniowy o taktowaniu 1,2 GHz, który umożliwiać ma bezproblemowe wykonywanie wielu zadań jednocześnie i szybsze przeglądanie. Oprócz tego smartfony Galaxy A5 i A3 są wyposażone w popularne funkcje, które są dostępne tylko w urządzeniach Galaxy, takie jak tryb ultraoszczędzania energii (Ultra-Power Saving Mode), tryb prywatny (Private Mode – funkcja dostępna w Galaxy A5) i obsługa wielu ekranów (Multiscreen), a także w funkcję inteligentnego dostosowywania i poprawy jakości dźwięku na podstawie otoczenia użytkownika.

Smartfony Galaxy A5 i A3 będą dostępne na wybranych rynkach od listopada 2014 r.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.