iPad Air 2 też się wygina

To jest jakieś chore, że zamiast koncentrować się na właściwościach użytkowych czy wydajności urządzeń niektórzy "testerzy" nic tylko wyginają i wyginają. Ale skoro ludzie chcą oglądać tego typu "testy"...

Kim Pan jest z zawodu? Wyginaczem. Tak może o sobie powiedzieć całkiem spora grupa twórców filmików prezentowanych przede wszystkim na portalu YouTube, przy czym oczywiście – jak w każdym zawodzie – nie robią tego bezinteresownie. Skoro najnowszy filmik, na którym torturze wyginania poddany został iPad Air 2, obejrzało już ponad milion widzów, to zysk z reklam z tego tytułu znacznie przewyższył już koszty zakupu tego biednego urządzenia.

Oglądamy zatem filmik i co? Niespodzianka! iPad Air 2 również się wygina. Ja od razu uprzedzę ciekawych, że niemal na pewno wyginają się również tablety i smartfony Samsunga, Sony, Acera, Asusa, Huawei, HTC, Lenovo i wszystkich innych firm, których w tym momencie nie wymieniłem. Wystarczy się do tego odrobinę przyłożyć.

A tak nawiasem mówiąc, to całą tę aferę Bendgate rozpoczęliśmy już ładne parę lat temu my, Polacy. O ile oczywiście za Polaka uważać możemy Augusta II Mocnego, który – jak wieść niesie – codziennie na śniadanie dostawał w ramach fitnessu trzy podkowy, które zgniatał jedną ręką. Zawijał też w rurki grube, cynowe talerze.

Jedną ręką! Żelazne podkowy! A tu się ktoś podnieca, że mu się udało dwoma łapkami aluminiowego iPada Air 2 powyginać. No brawo, brawo…

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.