Kingston i LG łączą siły

Dziesiątki tysięcy zwiedzających, dziesiątki wystawców, najnowsze gry i najbardziej wydajne urządzenia – 24 października rusza Poznań Game Arena. Na największych w Polsce targach gier i sprzętu dla graczy nie mogło zabraknąć firmy HyperX, która wspólnie z LG przygotowuje dla odwiedzających moc gamingowych wrażeń, nowości technologicznych i konkursowych wyzwań.

W 2013 roku PGA wkroczyło na wyższy poziom przyciągając uwagę 41 200 zwiedzających, dla których przygotowano ponad 380 stoisk zorganizowanych przez 59 wystawców. W tym roku organizatorzy przewidzieli jeszcze wyższe zainteresowanie, zapraszając każdego liczącego się w kraju nad Wisłą przedstawiciela świata technologii.

HyperX i LG połączyli siły, by wspólnie zapewnić miłośnikom gamingu rozrywkę na wysokim poziomie. HyperX zaprezentuje na swoim stoisku portfolio urządzeń zaprojektowanych z myślą o graczach: wydajne gamingowe pamięci, szybkie dyski SSD i pamięci USB, wysokiej klasy gamingowe słuchawki HyperX Cloud oraz urządzenia peryferyjne jak podkładki pod mysz HyperX Skyn. Dzięki współpracy z LG wszystko będzie można przetestować na żywo w gotowych do grania zestawach komputerowych dostępnych na stoisku.

Nie zabraknie też konkursów i turniejów z udziałem liczących się w gamingowym światku mistrzów w swej dziedzinie. Sobotnią ceremonię rozpocznie Dis, który przywita wszystkich gości o godzinie 10:00. Następnie w strefie WRC zostaną odpalone symulatory w szczególności znakomity symulator Porshe 911, dzięki któremu będzie można usiąść za kierownicą prawdziwego auta i na wielkich ekranach wystartować na jednym z wielkich torów rajdowych. W zmaganiach z graczami uczestniczyli będą Remik i Enki. W strefie Pro Evolution Soccer graczom rzuci wyzwanie Izaak, a Nevrarien podkręci trochę atmosferę na stoisku League of Legends. Zwieńczeniem sobotniego planu będzie odpalenie gamingowej kapsuły czasu. Dis zaprasza. W niedzielę goście znów będą mieli możliwość stanięcia w szranki z mistrzami oraz odbiorą nagrody za swoje wysiłki.

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: HyperX
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.