Najnowsze smartfony Lumia są już dostępne w Polsce

Wszystkie modele pracują pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 z aktualizacją Denim. Smartfony wyróżniają się mocnymi parametrami fotograficznymi w swojej kategorii cenowej. W czwartym kwartale zostanie zaktualizowana Lumia Camera w modelach Lumia 830, 930 oraz 1520.

Lumia Camera to:

 • Jeszcze szybsze uruchamianie aparatu oraz robienie wysokiej jakości zdjęć w odstępie milisekund.
 • Moment Capture – automatyczne uruchamianie nagrywania w jakości 4K, 24 klatki na sekundę (każdy z kadrów zapisywany jest w jakości 8,3 MP, pozwalając na selekcję dowolnego ujęcia i zapisanie go jako indywidualnego zdjęcia).
 • Rich Capture, który ułatwi robienie zdjęć wykorzystując funkcje auto HDR oraz Dynamic Flash – zdjęcie można dowolnie edytować po jego wykonaniu za pośrednictwem bardzo prostego menu.
 • Możliwość robienia jeszcze lepszych zdjęć w słabym świetle dzięki najnowszej generacji algorytmom fotograficznym.

Lumia 830: wysoka specyfikacja, średnia cena

Najnowszy smartfon w ofercie Microsoft Devices – Lumia 830 – to:

 • wysokiej jakości zdjęcia wykonane zarówno za dnia, jak i nocą, bogactwo możliwości ich edycji oraz technologia PureView.
 • Aparat o matrycy 10 MP, optyka firmy Zeiss oraz technika Nokia Rich Recording.
 • Najnowsza wersja systemu Windows Phone 8.1 z aktualizacją Lumia Denim.
 • 15 GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze OneDrive oraz pre-instalowany pakiet Microsoft Office Mobile. Połączenie tych funkcjonalności daje możliwość pracy mobilnej z dowolnego urządzenia – laptopa, tabletu lub smartfona.

Lumia 830 wyposażona została w wymienne kolorowe obudowy wykonane z poliwęglanu z funkcją bezprzewodowego ładowania. Jakość i precyzję wykonania ma podkreślać aluminiowa rama okalająca 5-calowy ekran HD.

Lumia 730 Dual SIM i Lumia 735: smartfony stworzone dla miłośników selfików oraz wideorozmów

Nowe smartfony Lumia 730 Dual SIM oraz Lumia 735 to:

 • szerokokątny przedni aparat o rozdzielczości 5 MP. Szerokokątny aparat pomoże uchwycić więcej szczegółów lub wykonać zbiorowe selfie całej grupy przyjaciół.
 • Prowadzenie wideorozmów jest prostsze dzięki rozwiązaniu one-tap, które pozwala szybko przełączyć się z połączenia głosowego prowadzonego za pośrednictwem sieci operatorskiej na wideo połączenie poprzez Skype.
 • Bateria o pojemności 2220 mAh, 8 GB wbudowanej pamięci oraz 15 GB przestrzeni do zapisywania danych w chmurze OneDrive.

Model Lumia 730 Dual SIM obsługuje sieć 3G, natomiast Lumia 735 – 4G/LTE. Smartfon Lumia 735 jest wyposażony w obudowę do bezprzewodowego ładowania. Cała rodzina Lumia 730 Dual SIM/735 ma wymienne, kolorowe obudowy.

Usługi Microsoft dla wszystkich

Najnowsze modele smartfonów Lumia pozwalają korzystać z szeregu usług Microsoft – oferują użytkownikom 15 GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze OneDrive oraz preinstalowany pakiet Microsoft Office Mobile. Połączenie tych funkcjonalności daje możliwość pracy mobilnej z dowolnego urządzenia – laptopa, tabletu lub smartfona. Pliki można płynnie synchronizować, zapisać je na jednym urządzeniu, by kontynuować edycję na innym. Natomiast przestrzeń w chmurze pozwala je bezpiecznie przechowywać.

Dodatkowo użytkownicy smartfonów Lumia 730 Dual SIM, Lumia735 i Lumia 830 mogą się cieszyć bezpłatnym dostępem do map i nawigacji na całym świecie dzięki aplikacjom Here Maps oraz HERE Drive+, a także w pełni funkcjonalną aplikacją Mix Radio, która odtwarza muzykę dopasowaną do naszych gustów.

Dostępność i ceny

W Polsce model Lumia 730 Dual SIM jest dostępny w niezależnej dystrybucji w cenie 999 PLN, natomiast Lumia 735 w ofercie operatorskiej Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Dodatkowo do końca listopada br. na kupujących modele Lumia 730 Dual SIM oraz Lumia 735 czeka promocja. Wystarczy wypełnić formularz i wraz z dowodem zakupu smartfona oraz kopią pierwszej strony karty gwarancyjnej produktu przesłać go na adres organizatora akcji. Na użytkowników nowych smartfonów czekają przelewy na wskazane konto w wysokości 200 PLN. Szczegółowe informacje oraz regulamin akcji jest dostępny online.

Lumia 830 jest dostępna w niezależnej dystrybucji w cenie 1699 PLN.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.