PGA 2014: Asus wchodzi do gry!

I szykuje nie jedną, a aż dwie strefy dla graczy.

3 dni, ponad 41 tysięcy zwiedzających, 380 stanowisk do gier i 59 wystawców – ubiegłoroczna edycja Poznań Game Arena zakończyła się ogromnym sukcesem, ostatecznie potwierdzając, że polski gaming dynamicznie rośnie w siłę. W tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej multimedialnych wrażeń, jeszcze więcej technologii i jeszcze więcej gier.

Asus szykuje dla zwiedzających dwie, zupełnie różne strefy. Na miłośników wysokiej wydajności i gamingowych emocji czeka strefa Republic of Gamers. Na stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze płyty główne, komputery, karty graficzne i peryferia. Od niewielkich rozmiarów komputera Asus GR8, który w obudowie wielkości konsoli mieści wnętrze, którego nie powstydziłby się żaden gamingowy desktop, przez jego większego kuzyna – Asusa G20, po zaprojektowane z myślą o graczach notebooki G751, G750 i G550. Stoisko Asus Republic of Gamers to obowiązkowy przystanek dla wszystkich fanów sprzętu dla graczy. Nie zabraknie tu mocnych wrażeń – producent zapowiada turnieje, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy podkręcania podzespołów komputerowych z udziałem Michała Vobożila, (Xtreme Addict) najbardziej utytułowanego w ostatnich latach polskiego overclockera.

W ramach strefy technologii mobilnych Asus zaprezentuje szerokie portfolio urządzeń przenośnych. Od notebooków i ultrabooków, przez nowoczesne tablety i komputery hybrydowe, po – nowość na polskim rynku – smartfony Asus Zenfone. Entuzjaści harmonijnego połączenia stylu i technologii docenią kolekcję ultrabooków Asus Zenbook, a miłośnicy tabletów będą mogli zapoznać się z rodziną urządzeń MeMO Pad. Znajdą coś dla siebie również użytkownicy, którzy nie chcą wybierać pomiędzy możliwościami tabletu i funkcjonalnością smartfonu – w mobilnej strefie Asusa czeka na nich seria Fonepadów. Dla zwiedzających, poza nowinkami technologicznymi, przygotowano liczne konkursy z nagrodami i ciekawe atrakcje.

W ramach stref Asusa swoje stanowisko będzie miała także firma X-KOM, oferująca możliwość zakupu dowolnego z prezentowanych na imprezie produktów. Warto zachować czujność, bo w czasie Imprezy będą organizowane promocje na wybrane urządzenia. Szczegółowych informacji należy szukać w trakcie trwania imprezy.

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.