Spotkania z profesjonalnymi graczami na PGA 2014

Roccat zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo, e-sportu oraz najnowszych technologii na swoje stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2014. Impreza rozpocznie się w piątek 24.10 (VIP Day) o godz. 10:00.

Przez cały weekend na stoisku Roccat, znajdującym się w hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje oraz pierwsza w Polsce prezentacja najnowszego sprzętu dla graczy. Fani gier wideo będą mogli wypróbować popularny sieciowy shooter, Firefall, a także zgarnąć unikalny kod promocyjny, który gwarantuje 7 dni konta VIP oraz biało-czerwony war paint, stworzony specjalnie dla polskiej społeczności graczy na PGA.

Na stoisku Roccat czeka również prawdziwa gratka dla fanów e-sportu i gry League of Legends. Jako goście specjalni pojawią się profesjonalni gracze z najlepszej polskiej drużyny LoL, Team Roccat. Odwiedzający będą mogli zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie, wziąć autograf, a także rozegrać turniej 1vs1.

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: Roccat
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.