SteelSeries pojawi się na PGA 2014

Już w piątek, 24 października, Poznań na trzy dni stanie się krajowym centrum e-sportu, gier wideo i najnowszych technologii. Entuzjaści elektronicznej rozrywki zjadą do stolicy Wielkopolski, by uczestniczyć w jednym z największych gamingowych przedsięwzięć w naszym kraju – PGA, czyli Poznań Game Arena. SteelSeries zaprasza wszystkich fanów na swoje stoisko, pełne konkursów, nagród i atrakcji.

wideo, e-sportu oraz najnowszych technologii na swoje stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2014. Impreza rozpocznie się w piątek 24.10 (VIP Day) o godz. 10:00.

Przez cały weekend na stoisku SteelSeries, znajdującym się w hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje oraz pierwsza w Polsce prezentacja najnowszych urządzeń dla graczy, które nie trafiły jeszcze na sklepowe półki, w tym słuchawek z nowej rodziny Siberia, m.in. Siberia v3. Fani gier wideo będą mogli po raz pierwszy w Polsce wypróbować tworzony przez Gameforge tytuł Orcs Must Die! Unchained na otwartym pokazie.

Na stoisku SteelSeries czeka również prawdziwa gratka dla fanów e-sportu i gier Counter-Strike oraz League of Legends. Jako goście specjalni pojawią się profesjonalni gracze z drużyn ze światowej czołówki:

  • Patrik „cArn” Sättermon – gra: Counter-Strike, drużyna: Fnatic; legenda sceny CS, były gracz, który pracuje w zespole nieprzerwanie od 2006 roku. Na jego koncie znajduje się ponad 60 międzynarodowych tytułów top 3, w tym nagroda dla najlepszej drużyny w 2006 i 2009 roku.
  • Sergey „starix” Ischuk – gra: Counter-Strike, drużyna: Na’Vi; jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, na scenie CS gra od ponad 13 lat. Razem z Na’Vi wygrał wiele turniejów i nagród. Wielokrotnie zdobywał tytuł MVP oraz pełnił funkcję kapitana drużyny, także podczas IEM Global Challenge w Kijowie w 2012 roku.
  • Denis „Seized” Kostin – gra: Counter-Strike, drużyna: Na’Vi; wieloletni gracz CS, aktualny kapitan drużyny Na’Vi.
  • Maciej „Shushei” Ratuszniak – gra: League of Legends; były gracz m.in. drużyny Fnatic, z którą zdobył mistrzostwo świata pierwszego sezonu League of Legends.

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: SteelSeries
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.